Lazebura.net Lazlarin Internetteki Sesi - Lazca ve Lazlar - yeler zel Sayfasi
lazebura.net
radyo lazebura
Advertisement
 
 
/content/view/272/702/Untitled-3c.jpg
 
LAZEBURA FORUMDAN
 
 
ANASAYFA
TARH
KLTR VE GELENEK
DL
YREDEN
ETL MAKALELER
SELMA KOVA
MZK
EDEBYAT
KAZIM KOYUNCU
LAZCA YAYINLAR
KARADENZ
LAZ MUTFAI
ANKETLER
ETKNLK HABERLER
ONLNE KTAP
KK LANLAR
Quiz
HABER & MAKALE
Premium yelik
YEMEK TARF VER
Bizler - letiim
WEBMASTERLAR
STEDE ARA
ENGLISH
Site Haritasi
Linkler
BIZE DESTEK OLUN

Yardim Miktarini Giriniz
$

Kimler Online
KSELLLETR
Sik kullanilanlara ekle
Baslangi Sayfasi yap
DAVET ET
 10 davet kaldi
Davetlerim
 

Google
yeler zel Sayfasi PDF Yazdr E-Posta
Lazebura.net   
06.07. 2005

Üyeler Sayfasna Hogeldiniz!
Bu Bölümde Sitemiz ile ilgili açklayc bilgiler bulabilirsiniz.

KURALLAR

Sitede, küfür, siyasi içerik tayan yazlara asla izin verilmemektedir. Sitenin amac Laz ve Karadeniz Kültürünü tantmak, bu yönde ilgi duyan insanlari bir arada tutabilecek platform oluturmaktr. Hiç bir ekilde kiisel reklam yada rencide edici yaz ve Mesajlar yer verilmemektedir. Siteye üye olurken site kurallarna uyduunuz varsaylr. Karlaabileceiniz her hangi bir sorun için bize çekinmeden yazabilirsiniz

ÜYELIK

/content/view/272/702/uyelik.jpg
Lazebura.net Sitesine üyelik tamamen ücretsizdir. Bu sayfay okuduunuza göre Üyelik islemini baari ile tamamlam ve sisteme giri yapm bulunmaktasnz. Lütfen Sitenin gerektirdii kurallar içerisinde, kalmaya, dier üyelerle sayg ve sevgi çerçevesinde olmaya gayret gösteriniz. Unutmaynz ki Site sizin siteniz dolays ile sizin davranlarnz ve tavirlariniz bizim ve sizin için önemli.

ÖZEL MESAJ SISTEMI

/content/view/272/702/mesaj.jpg

Özel Mesaj sistemi sayesinde, sitemize üye olan dier kiilerle balant kurabilir, Özel mesaj gönderebilirsiniz. Lütfen gereksiz ve rahatsz edici mesajlar göndermeyiniz. Rahatsizlik duyan Üyelerimiz olursa, bu Üyelerimiz bize bildirebilir yada ignore et linkinden kullancy ignore edebilir. Artan ikayet durumunda ise bu kiilerin üyelikleri iptal edilir.Özel mesaj sisteminde, özellikle gönderilen Mesajlar sürekli silmeyi unutmaynz. Gelenler kutusunu mümkün olduunca bo tutmaya özen gösteriniz

FORUM SAYFASI

/content/view/272/702/forum.jpg
Forum Sayfas, Laz Kültüür ile ilgili çesitli tartma, görü ve önerilerin paylaldbir bölüm. Forum sayfas, Site ana yapsi dnda yeni bir Bölüm niteliinde.Foruma üye olarak güncel haber ve tartmalar yakndan takip edebilirsiniz

KAZIM KOYUNCU

/content/view/272/702/kk_03.jpg
Yakn zamanda yitirdiimiz, air Ceketli Çocuk, Kazim Koyuncu hakknda Haberleri, Makaleleri ve çeitli görsel malzemeleri burada bulabilirsiniz. Site ust bölümde yer alan Taziye Defterine duygularinizi, düsüncelerinizi yazabilirsiniz.

MESAJ PANOSU

/content/view/272/702/pano.jpg
Mesaj Panosu sadece görüleriniz için ayrlmtr. Lütfen sadece dilek ve görülerinizi yazniz, kiisel satama, küfür ve siyasi içerik tayan mesajlara izin verilmemektedir.

MÜZIK BOX

/content/view/272/702/mbox.jpg
Online müzik dinlemek isterseniz ust menüde yer alan MuzikBox `u kullanabilirsiniz. MüzikBox düzenli aralklarla yenilenmekte.

FOTORAFLAR

/content/view/272/702/foto.jpg
Fotoraflar bölümünde, Lazona ve Karadeniz yöresinden çeitli doa, gezi ve kiisel fotoraflar bulabilirsiniz. Eer siz de kiisel Fotoraf albümunu oluturmak isterseniz, üye menüsünden Fotoraf ekle linkinden bunu gerçeklestirebilirisiniz. Yükleme aamasnda sorun yaarsanz bize çekinmeden yazabilirsiniz.

DOWNLOAD

/content/view/272/702/download.jpg
Download Bölümünde çesitli Lazca ve Karadeniz müziinden örnek dosyalar yer almaktadr. Serverdeki yer sknts nedeni ile u an sadece Kazim Koyuncunun ve bir kaç dier Sanatcnn çalmas yer almaktadr. Bu bölümde yer alan mp3, tantm amaçlidir ve bilgisayariniza yükledikten 24 saat içerisinde silmek zorundasiniz. Sanatçya sayg anlamnda Lütfen Sanatcilarin albümlerini satn alniz. Burada sunulan müzik, Laz ve Karadeniz müziinden örnekler vermeyi amaçlamaktadir.Ilerleyen tarihlerde bu bölüm, sanatçlarnn bal olduu Plak irketiyle ortak bir çalma içine girilip, arki bana download ücreti sistemi getirilecektir. Bu ekilde sanata, müzie sanatçya emee sayg prensibini yerine getirilmi olacaktr

KSEL BLGLERNIZ&PROFL

/content/view/272/702/prpfil.jpg
Kiisel Bilgileriniz, sizin Profil sayfasnda, resim, ve dier bilgilerden olumaktadir. Kiisel bilgilerinizi açk net ve doru ekilde ve mümkünse fotorafla güncelleynz. Bu ekilde baka üyelerimizin sizi doru ekilde tanmasn salam olacaksiniz.

EDITÖRLÜK

Sitemizin belli bölümlerinde Editör olarak katkida buklunmak, bizimle birlikte daha güzeli daha iyiyi üretmek isterseniz ve bunu paylasmak isterseniz, bize cekinmeden yazabilirsiniz. Sizleri aramizda görmek bizi sevindirir.

BZE DESTEK!

/content/view/272/702/destek.jpg
Bize maddi ve manevi destekte bulunabilirsiniz. Bu bize güç katar. Site hiç bir yardm almadan sizlerin ve kendi kiisel katklarmzla yoluna devam ediyor. Sitenin gelimesi için küçükte olsa sizin maddi desteine ihtiyac var. Bunun için bize yazabilir yada Site Anasayfa sol ksmnda yer alan Bize Destek linkini tklayp, PayPal ile kolay güvenli ödeme yapabilirsiniz.


 

GNN SZ

"Affetmek ve unutmak iyi insanlarin intikamidir." F. Von Schiller     
YE GR
HAFTANIN YELERI


Doum gn
Bugn:
berfe (26)
Bugn:
uakoli (24)
Bugn:
bombula (19)
Bugn:
muyvu (19)
Top oylananlar
 
     
  Copyright  © Lazebura.net 2001-2006   Linkler | Kontakt | Forum | Mesaj Panosu | Fotograflar | Video Klipler | Download
Kazim Koyuncu Radyo Lazebura